2

Aplikacija

Mašinski inženjer u proizvodnji Puno radno vreme

na IGM MLADOST u Prokuplje (Poslato na 08-09-2022)

IGM MLADOST

Mesto zaposlenja: Toplička Mala Plana (Prokuplje) i Stalać

Potrebne kvalifikacije:

Visoka stručna sprema - Diplomirani mašinski inženjer (inženjer ili master inženjer mašinstva)
Poželjno radno iskustvo
Obavezno znanje engleskog jezika
Rad na računaru (MS Office, Auto Cad, SolidWorks)
Vozačka dozvola B kategorije

Opis poslova:

Organizacija i rukovođenje sektorom mašinskog održavanja savremenih proizvodnih linija u okviru proizvodnje grube keramike;
Praćenje, nadzor i upravljanje proizvodnim procesom;
Izrada tehničke dokumentacije vezane za poslove mašinskog održavanja i koordinacija nabavke rezervnih delova;

Očekujemo:

Spremnost za timski rad i samostalno odlučivanje uz preuzimanje odgovornosti
Sistematičnost, stručnost u radu i spremnost na dalje usavršavanje

Nudimo:

Stručno usavršavanje i napredovanje
Zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vreme
Stimulativna zarada
NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Podaci o poslu
Vremensko trajanje oglasa za posao:

07.09.2022. - 07.10.2022.
Vrsta rada:

Neodređeno
Broj radnika:

2
Mesto rada:

Prokuplje;
Radno iskustvo:

Nije bitno
Stepen obrazovanja:

Fakultet - VII1 stepen (4-6 godine)
Obrazovanje:

Mašinstvo
Rad na računaru:

Autocad 2D() - Obavezno; Power point() - Obavezno; Access() - Obavezno; Obrada tabela – Excel() - Obavezno; Obrada teksta – Word() - Obavezno;
Jezik:

Engleski: Čitanje: Srednji(B1); Pisanje: Srednji(B1); Govor: Srednji(B1); - Obavezno

Napomena:

Vaše biografije možete poslati elektronskim putem na mejl adresu posao@mladost.co.rs. Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uslove konkursa neće biti razmatrane. Biće pozvani na razgovor samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Skoro postavljeni poslovi IGM MLADOST

Pregledano: 828 puta