0

Aplikacija

Product manager Puno radno vreme

na Snaga Mladosti u Beograd (Poslato na 09-09-2022)

Product manager potreban ozbiljnoj firmi na Vidikovcu.
Opis posla:
Rade se predmere i proracuni za sportske ( fiskulturne sale) i ucionicke podloge za sve vrste podova. Postoji podrska od saradnickih firmi, ali podrazumeva se samostalni rad.
Ocekuje se od kandidata da ima sklonosti u prezentovanju i prodaji podnih obloga u komunikaciji sa starim i novim klijentima.
Uslovi:
-minimum zavrsen VI stepen ( masinski ili gradjevinski smer)
-poznavanje engleskog jezika na nivou komunikacije i pisanja meilova klijentima i saradnicima
-poznavanje Office paketa
-poznavanje programa AutoCad
Radno iskustvo: potrebno je radno iskustvo u struci
Radno vreme:
I smena: 8h-16h, Vikend slobodan ( subota samo po potrebi posla)
Nudimo:
-Rad u ozbiljnom kolektivu sa visegodisnjim iskustvom
-Redovna plata - pocetna: 90. 000din. prijava + markica ( ili novac za gorivo).
-Mogucnost brzog napredovanja i dobre zarade.
Ukoliko ste zainteresovani i ispunjavate uslove, kontaktirajte nas:
064-6598-818
011-4250-525

Skoro postavljeni poslovi Snaga Mladosti

Pregledano: 456 puta