0

Aplikacija

Službenik obezbeđenja - domar Puno radno vreme

na MUZEJ SAVREMENE UMETNOSTI u Beograd (Poslato na 14-09-2022)

MUZEJ SAVREMENE UMETNOSTI
BEOGRAD
Novi Beograd, Ušće 10, blok 15

Službenik obezbeđenja - domar
2 izvršioca

Opis posla: sprečava ulazak svakog lica koje bi ometalo rad, ugrožavalo život zaposlenih i drugih lica ili bi moglo ugroziti imovinu Muzeja; utvrđuje identitet, odnosno legitimiše lica koja žele da uđu u objekte Muzeja: vodi pisanu evidenciju o licima koja ulaze i izlaze iz objekata Muzeja, sa naznakom vremena dolaska i odlaska: vrši kontrolu i evidenciju o unošenju i iznošenju muzejskih predmeta, opreme i drugih materijala preko svih ulaza u Muzeju i objektima Muzeja, kao i proveru da li za to postoji službeni nalog ili odobrenje; stara se o bezbednosti i brojčanom stanju kulturnih dobara/umetničkih dela koja su postavljena u Muzeju i objektima Muzeja na osnovu dostavljenog spiska zaduženog kustosa; vodi evidenciju dolazaka i odlazaka zaposlenih u radno vreme i van utvrđenog rasporeda radnog vremena u Muzeju i objektima Muzeja; sprečava unošenje oružja i drugih opasnih materija i predmeta i zabranjuje ulazak u objekte Muzeja licima pod dejstvom alkohola ili drugih opojnih sredstava; svakodnevno (u više navrata) vrši obilazak i kontrolu objekta Muzeja, prostorija, postrojenja i instalacija, naročito noću i u vreme kada u objektima Muzeja nema zaposčenih lica; sprečava i otklanja opasnosti od elementarnih nepogoda, požara, havarija, i drugih opasnosti koje mogu ugroziti objekte, drugu imovinu i zaposlene Muzeja; da sva tehnička sredstva obezbeđenja i protivpožarne zaštite, sa kojima su snabdeveni objekti Muzeja, zna pravilno da upotrebi i koristi; izdaje, odnosno prima ključeve prostorija; otkriva radnje koje imaju obeležje krivičnog dela, i odmah, bez odlaganja, izveštava pisanim putem direktora, odnosno vršioca dužnosti direktora, a usmeno šefa Službe obezbeđenja, šefa Odeljenja opštih poslova i policiju; obezbeđuje i čuva eventualne tragove izvršenja krivičnog dela; vrši kontrolu i čuvanje parkiranih motornih vozila Muzeja; u toku i vanradnog vremena neovlašćenim licima ne dozvoli ulazak u Muzej (depoe, mašinsku halu i radionice); da poznaje način vršenja obezbeđenja i dužnosti propisane zakonom i drugim aktima Muzeja; da lica koja dolaze u Muzej po raznim osnovama u toku radnog vremena doprati do zaposlenog da stranka čeka na portirnici; da udalji iz objekta lice koje ometa red i mir kao i drugim radnjama štiti lica i imovinu Muzeja; da se u slučaju određenih Muzejskih potreba, može angažovati kao ispomoć, kako bi se određeni posao u Muzeju završio na vreme (prenos slika, panoa, čišćenja snega i drugih poslova); da poznaje način vršenja fizičko-tehničkog i protivpožarnog obezbeđenja i dužnosti propisane zakonom i drugim opštim aktima Muzeja; u zavisnosti od rasporeda rada službe obezbeđenja obavlja i druge poslove u skladusa važećim propisima, opštim aktima Muzeja, kao i odlukama, nalozima i naredbama direktora, odnosno vršioca dužnosti direktora Muzeja i šefa opštih poslova i službe obezbeđenja.

Uslovi: III ili IV stepen stručne spreme; da se protiv njega ne vodi istraga i da protiv njega nije podignuta optužnica za krivična dela koja se gone po službenoj dužnosti; da nije kažnjavan za prekršaj protiv javnog reda i mira; uveerenje nadležne zdravstvene institucije o psihofizičkoj spososbnosti za vršenje poslova službenika obezbeđenja, bez nošenja oružja, uverenje o položenom vatrogasnom kursu; položen stručni ispit (licenca) za vršenje poslova obezbeđenja, bez nošenja oržja u skladu sa Zakonom o privatnom obezbeđenju; znanje rada na računaru (Word).

Radni odnos se zasniva na neodređeno vreme sa probnim radom do šest meseci.

Potrebna dokumentacija:
1. overena kopija diplome ili uverenje o stečenoj stručnoj spremi,
2. dokaz o radnom iskustvu (radna knjižica, ili drugi dokaz o radnom iskustvu - ugovori, rešenja, potvrde i dr.),
3. uverenje o položenom vatrogasnom kursu,
4. dokaz o položenom stručnom ispitu (licenca) za vršenje poslova obezbeđenja, bez nošenja oržja u skladu sa Zakonom o privatnom obezbeđenju,
5. kratka biografija(CV),
6. izvod iz biometrijske lične karte, odnosno fotokopija lične karte,
7. uverenje o državljanstvu Republike Srbije, ne starije od šest meseci,
8. izvod iz matične knjige rođenih, ne stariji od šest meseci,
9. uverenje suda da se protiv lica koje konkuriše ne vodi istraga i da protiv njega nije podignuta optužnica za krivična dela koja se gone po službenoj dužnostini,
10. uverenje iz MUP-a da lice nije kažnjavano za krivična dela koja ga čine nepodobniom za obavljanje poslova, odnosno da nije kažnjavan za prekršaj protiv javnog reda i mira,
11. dokaz o opštoj zdravstvenoj sposobnosti- lekarsko uverenje (orginal).

Dokazi iz tačke 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 i 10 se prilažu u originalu ili kopiji overenoj kod javnog beležnika, odnosno drugog nadleženog organa.

Dokaze iz tačke 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 i 10 kandidati dostavljaju uz prijavu na konkurs a dokaze iz tačke 11 kao i dokaz o opštoj zdravstvenoj sposobnosti-lekarsko uverenje (original), dostaviće samo kandidati koji budu izabrani.

Datum usmenog razgovora sa učesnicima javnog konkursa biće određen naknadno, o čemu
će učesnici javnog konkursa biti blagovremeno obavešteni.

Rok za podnošenje prijava kandidata na javni konkurs je 15 dana i počinje i da teče od dana objavljivanja javnog konkursa u publikaciji „Poslovi“ i na zvaničnoj internet stranici Nacionalne službe za zapošljavanje.

Prijava na konkurs sadrži: ime i prezime kandidata, datum i mesto rođenja, adresu stanovanja, potrebne podatke za kontakt (telefon, e-mail).

Komisija Muzeja će obaviti razgovore sa kandidatima u roku od 15 radnih dana od dana završetka javnog konkursa.

Neblagovremene, nedopuštane, nerazumljive ili nepotpune prijave i prijave uz koje nisu priloženi potrebni dokazi iz tačke 1, 2, 3, 4, 9 i 10, Komisija Muzeja neće razmatrati.

Prijave sa dokazima o ispunjavanju uslova sa naznakom „Za javni konkurs za izbor službenika obezbeđenja - domara“ se podnose na adresu: Muzej savremene umetnosti, 11070 Novi Beograd, Ušće 10, blok 15 lično neposredno svakog radnog dana od 9-15 časova ili putem pošte preporučenom pošiljkom.
Prijave na konkurs sa navedenom dokumentacijom dostaviti u zatvorenoj koverti.

Sva obaveštenja u vezi sa javnim konkursom daje Ana Simić, pozivom na broj telefona: 011/3115-713 i 3111-137 lok 112.

Javni konkurs za izbor službenika obezbeđenja-domara objavljuje se u publikaciji „Poslovi“ koji se distribuira na celoj teritoriji Republike Srbije, na zvaničnoj internet stranici Nacionalne službe za zapošljavanje i Muzeja, kao i na oglasnoj tabli ili u prostorijama Muzeja.

Skoro postavljeni poslovi MUZEJ SAVREMENE UMETNOSTI

Pregledano: 317 puta