4

Aplikacija

Grafički dizajner/menadžer društvenih mreža Puno radno vreme

na Trgovina Matejić doo u Kruševac (Poslato na 22-09-2022)

Opis posla

• fotografisanje artikala,
• uređivanje, priprema i obrada fotografija i postavljanje na web sajtu
• digitalni marketing, rad na razvoju internet marketinga,
• osmišljavanje razvojne strategije društvenih mreža, predlozi objava, predlozi snimanja
• praćenje konkurencije, analiza daljih koraka marketinga
• administracija društvenih mreža kao marketinških prodajnih kanala (tweeter, facebook, instagram),
• dizajn i priprema materijala za društvene mreže,
• Izrada i snimanje video klipova, reels, story za društvene mreže, objavljivanje novih sadržaja,
• mesečni izveštaj i analizu rezultata,
• kreiranje i uređivanje video sadržaja za you tube kanal,
• održavanje aktivnosti i interaktivnosti,
• dizajn i osmišljavanje širokog spektra vizuelnih materijala,
• priprema fajlova za raličite tipove štampe, priprema vektorskih fajlova,
• dizajniranje i izrada digitalnog materijala (baneri i vizuali na sajtu kompanije objavljivanje reklamnih banera),
• dizajn kutija proizvoda,
• Izrada i štampa nalepnica, kartica, bar code nalepnica...
• priprema i izrada kataloga, flajera, kalendara i drugih vrsta reklamnih materijala, brošure, vizit karte, posteri,
• koordinacija sa štamparijama.

Uslovi:
• Minimum VI stepen stručne spreme;
• Radno iskustvo minimum godinu dana na istim ili sličnim poslovima
• Poznavanje engleskog jezika ;
• Napredno poznavanje rada na računaru (MS Windows, MS Office);
• Visok nivo organizovanosti i odgovornosti;
• praćenje i poznavanje trendova u digitalnom, grafičkom i web dizajnu ;
• Prethodno radno iskustvo u fotografisanju i obradi fotografija minimum godinu dana ;
• Poznavanje osnova fotografije (ekspozicija, kadriranje, kontrast, refleksija) ;
• Poznavanje kompjuterskih programa za obradu fotografije (Photoshop, CorelDraw, Illustrator.) ;
• Izražena brzina i kreativnost u domenu rada ;
• Želja za učenjem i daljim usavršavanjem ;
• sposobnost da kandidat bude timski igrač, vešt u komunikaciji i pregovaranju ;
• pouzdan, energičan,ambiciozan, uporan i snalažljiv ;
Prednosti:
Radno iskustvo u opisanim poslovima;

Nudimo:

Probni rad sa mogućnošću prijem u stalni radni odnos,
Redovna primanja,
Rad u stabilnoj firmi,
Rad u dinamičnom okruženju, dobre uslove rada, i pozitivnu radnu atmosferu
Mogućnost napredovanja.

Zainteresovani kandidati mogu slati prijave za zaposlenje na e-mail: c.natasa@matejic.rs

Skoro postavljeni poslovi Trgovina Matejić doo

Pregledano: 162 puta