24

Aplikacija

Knjigovodstveno-administrativni radnik Puno radno vreme

na Delux stil doo u Niš (Poslato na 22-09-2022)

U potrazi smo za osobama koje svojom energijom, znanjem, veštinom i profilom sebe preporučuju da postanu deo našeg tima.
Opis posla:
• Kontrola ispravnosti ulaznih i izlaznih knjigovodstvenih isprava
• Hronološko i ažurno praćenje i arhiviranje poslovne dokumentacije
• Precizna izrada internih evidencija o tokovima dokumentacije
• Direktna komunikacija i saradnja sa knjigovodstvom, pružanje svih relevantnih informacija vezanih za sve poslovne promene
• Priprema podataka potrebnih za obračun zarada zaposlenih
• Ostali zadaci po nalogu neposrednog rukovodioca
Uslovi:
• VS/VSS ekonomskog usmerenja
• Poznavanje računovodstva
• Poznavanje poslovne korespondencije i administracije
• Napredni nivo rada u MS Office paketu
• Izražene komunikacijske sposobnosti
Mi Vam nudimo: rad u profesionalnom kolektivu, dinamično radno okruženje, mogućnost ličnog usavršavanja, razvoja i napredovanja, sigurnu i redovnu zaradu.
Ako ste zainteresovani i verujete da kroz individualno usavršavanje možete doprineti daljem napredovanju kompanije, molimo vas da dostavite Vaš CV na mail office.deluxstil@gmail.com.

Rok za prijavu 02.10.2022.

Skoro postavljeni poslovi Delux stil doo

Pregledano: 522 puta