1

aplikant

Operater na CNC glodalici - metaloglodač Puno radno vreme

na EURIMASHINE u Čačak (Poslato na 12-10-2022)

EURIMASHINE je jedna od vodećih kompanija na globalnom tržištu u oblasti razvoja, proizvodnje, unapređenja i remonta mašina za proizvodnju koverata.

Radno mesto: Operater na CNC glodalici - metaloglodač

Uslovi:

Neophodno radno iskustvo na istim poslovima;
Osnovna teorijska i praktična znanja iz oblasti mašinstva.

Opis posla:

Samostalno rukovanje mašinom na pravilan i bezbedan način u tehnološkom procesu mašinske obrade;
Rad u skladu sa definisanim procedurama rada za definisanu poziciju;
Održavanje higijene radnog prostora.

Nudimo:

Kompetitivna zarada;
Radna nedelja od 40 radnih časova;
Rad sa stručnim i profesionalnim timom;
Rad u dinamičnij i podsticajnoj sredini.

Prijavu možete poslati na vlade@eurimashine.rs, kontakt telefon 0603610956.

Pregledano: 754 puta