0

Aplikacija

Member Crew - radnik na pripremi jednostavnih jela Inostranstvo

na GregorianaH d.o.o. u Rijad, Saudijska Arabija (Poslato na 18-10-2022)

Potrebni MEMBER CREW za rad u restoranu koji se otvara u decembru u Rijadu, Saudijskoj Arabiji.

U pitanju je fast fine dining lanac restorana sa italijanskim specijalitetima: pizza, pasta, brusketi, salate i slično. Koncept usluge restorana je sličan McDonald's-u, pa bi osobe radile u kuhinji na spremanju jednostavnih polugotovih jela, a ujedno i na usluživanju gostiju.

Više o radnoj POZICIJI:

• Pozicija: MEMBER CREW
• Plata: 3750 SAR osnovna (oko 1020€) + bakšiš
• Radno vreme: 9h dnevno (1h pauze), 6 dana sedmično
• Kratak opis posla: Rad u kuhinji i na usluživanju gostiju
• Planirani početak rada: 15.11.2022.
• Lokacija: Rijad (glavni grad), Saudijska Arabija

USLOVI za prijavu:

• Odlično poznavanje engleskog jezika
• Da imate navršenih 21 godinu
• Mlade osobe oko 25 godina (M/Ž)
• Kandidati sa Ex Yu prostora
• Motivisane osobe voljne da ostanu u firmi makar godinu, godinu i po dana ili više.
• Iskustvo nije bitno već vaš karakter (da ste ambiciozna, vredna i vedra osoba)

BENEFITI:

• Besplatna avionska karta do Rijada
• Viza
• Obrok
• Smeštaj (dvokrevetne sobe)
• Prevoz do posla
• Zdravstveno osiguranje
• Besplatna karta do Vaše zemlje na 24 meseca
• Mogućnost napredovanja (tim lider, šef smene, itd.)

Napomena: Firma konstantno ulaže u svoje zaposlene i postoji velika mogućnost za napredovanjem. Interno će se unapređivati osobe za tim lidere, šefove smena za ovaj restoran kao i nove koje budu otvarali. Zbog toga je uslov da kandidati budu motivisani za long - term (dugoročno) zaposlenje.

Ukoliko ste zainteresovani za ovaj posao, ispunjavate uslove i ponuda Vam deluje privlačno, molimo Vas da pošaljete CV na engleskom jeziku uz naslov za koju poziciju se prijavljujete na email:

employme.rs@gmail.com

Skoro postavljeni poslovi GregorianaH d.o.o.

Pregledano: 479 puta