0

Aplikacija

Fizički radnik - dostavljač pića Puno radno vreme

na CITY COMPANY DISTRIBUTION DOO u Pančevo (Poslato na 01-12-2022)

Opis posla

Zbog širenja i unapređenja poslovanja,

CITY COMPANY DISTRIBUTION DOO PANČEVO

raspisuje konkurs za radno mesto:

fizički radnik u magacinu - dostavljač pića

OPIS POSLOVA :

utovar , istovar i razvoz pića
rad u 1.smeni
ŠTA OČEKUJEMO OD KANDIDATA:

obavezna B kategorija
Sposobnost za rad u timu
Energičnost , odgovornost,ljubaznost

ŠTA MI NUDIMO:

Stabilan i siguran posao
Rad u modernom i prijatnom radnom okruženju
Fiksni deo plate
Mesečnu naknadu za prevoz
Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite našem timu pošaljite nam svoju prijavu elektronskim putem ili se javite telefonom 0605899965, 06444071939

Pregledano: 618 puta