1

aplikant

Građevinski inženjer – odgovorni izvođač za rad u Novom Pazaru Puno radno vreme

na GAT DOO NOVI SAD u Novi Pazar (Poslato na 08-12-2022)

GAT DOO NOVI SAD
21000 Novi Sad, Bulevar oslobođenja 30 a e-mail: slavenka.guzina@gat.co.rs
Građevinski inženjer – odgovorni izvođač za rad u Novom Pazaru
Opis posla: rukovodi građevinskim poslom – projektom; organizovanje i praćenje realizacije projekata, nadgleda građevinske radove i rukovodi gradilištem; nadgleda podizvođače na gradilištu i vrši kontrolu nad njihovim radom; vrši kontrolu građenja, pripremnih radova, građevinskih i završnih radova; obezbeđivanje smernica za članove projektnog tima i timove na terenu; organizuje izvršavanje dnevnih, nedeljnih i mesečnih obaveza i zadataka na građevinskom poslu kojim rukovodi; procena potencijalnih rizika i sagledavanje poslova na globalnom nivou; konstantno nadgledanje i vršenje evaluacije projekata i procene rezultata, kao i prezentovanje izveštaja nadređenom rukovodiocu o progresu projekta.
USLOVI: VII stepen stručne spreme – građevinski fakultet; radno iskustvo minimum 3 godine u struci; posedovanje izvođačke licence 410, 411 ili stečen uslov za licencu; odlično poznavanje rada na računaru (MS Office, AutoCAD, MS Project); poželjno je znanje engleskog jezika (srednji ili napredni nivo govorne i pisane komunikacije); posedovanje vozačke dozvole B kategorije. Rok za prijavljivanje 23.12.2022.

Skoro postavljeni poslovi GAT DOO NOVI SAD

Pregledano: 732 puta