Ovaj oglas za posao je istekao, jer je postavljen pre vise od 30 dana. Pretragom kategorija pronadjite aktuelne oglase.

0

Aplikacija

Pomoćni radnik u proizvodnji Puno radno vreme

na Joilart d.o.o. u Beograd (Poslato na 08-12-2022)

Joilart doo je proizvodno preduzeće sa sedištem u Barajevu, čija je osnovna delatnost projektovanje, izrada i montaža metalnih konstrukcija, kao i proizvodnja elemenata i proizvoda od kovanog gvožđa.

Oglašava slobodno radno mesto:

Pomoćni radnik u proizvodnji

Opis posla:

- Poslovi izrade I obrade elemenata i konstrukcija od kovanog gvožđa

Uslovi:

- Iskustvo u radu nije obavezno
- Obuku za rad obezbeđuje poslodavac

Mesto rada:

- Bogoljuba Petkovića 1a, Barajevo

Prijave slati na e-mail: priprema@joilart.com ili telefonom: 063/484 – 636, najkasnije do 23.12.2022.

Napomena: slanjem prijave saglasni ste sa obradom i korišćenjem ličnih podataka iz iste, za potrebe selekcije kandidata.

Skoro postavljeni poslovi Joilart d.o.o.

Pregledano: 242 puta
« Vratite se na kategorije
Da li je ovaj oglas za posao lažan? Prijavi ga!

Motivational letters