0

Aplikacija

Diplomirani farmaceut – medicinski biohemičar Puno radno vreme

na ZAVOD ZA BIOCIDE I MEDICINSKU EKOLOGIJU u Beograd (Poslato na 02-02-2023)

ZAVOD ZA BIOCIDE I MEDICINSKU EKOLOGIJU
11030 Beograd, Trebevićka 16 tel. 011/3054-000, faks: 011/3054-044 e-mail: zavod@biocidi.org.rs
Diplomirani farmaceut – medicinski biohemičar
Opis posla: izvodi biohemijske i hematološke analize, u skladu sa nomenklaturom laboratorijskih usluga, o čemu vodi propisanu medicinsku dokumentaciju; obavlјa kontrolu postupka prijema pacijenata i/ili biološkog materijala uzetog / donetog za rad u odnosu na vrstu ispitivanja; učestvuje u procesu ispitivanja i odgovoran je za tačnost ispitivanja i sve rezultate laboratorijskih ispitivanja; validuje laboratorijski izveštaj o ispitivanju procenjujući međusobnu usklađenost dobijenih podataka, izveštaj verifikuju svojim potpisom; obavlјa nadzor i kontrolu nad reagansima i odgovara za podešavanje i pravilno rukovanje opremom koja se koristi u postupku ispitivanja; organizovanje i praćenje validacije metoda ispitivanja parametara prema zahtevima standarda SRPS ISO/IEC 17025; neposredna odgovornost za internu kontrolu i verifikaciju performansi opreme u skladu sa zahtevima standarda SRPS ISO/IEC 17025; vrši pripremu reagenasa i drugih rastvora potrebnih za rad; sprovodi unutrašnju proveru kvaliteta rada u laboratorijskoj dijagnostici; vrši kontrolu i kalibraciju laboratorijskih aparata; izrađuje standardne krive i standardne rastvore; daje stručna uputstva laborantima i vrši kontrolu njihovog rada.
USLOVI: stručna sprema / obrazovanje: visoko obrazovanje: na integrisanim akademskim studijama, po propisu koji uređuje visoko obrazovanje, počev od 7. oktobra 2017 godine; na integrisanim akademskim studijama, po propisu koji uređuje visoko obrazovanje, počev od 10. septembra 2005. godine do 7. oktobra 2017 godine; na osnovnim studijama u trajanju od najmanje pet godina, po propisu koji je uređivao visoko obrazovanje do 10. septembra 2005. godine. Dodatna znanja / ispiti / radno iskustvo: stručni ispit, licenca, najmanje šest meseci radnog iskustva u navedenom zvanju. Uz prijavu se podnosi biografija, fotokopija lične karte ili izvod očitane lične karte, i dokazi o ispunjenosti traženih uslova konkursa u neoverenim fotokopijama (diploma, uverenje o položenom stručnom ispitu, licenca, dokaz o radnom iskustvu. Prijave sa traženim prilozima se dostavlјaju na adresu Zavoda za biocide i medicinsku ekologiju, Beograd, Trebevićka 16, poštom ili na pisarnicu Zavoda. Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objavlјivanja oglasa u publikaciji Nacionalne službe za zapošlјavanje „Poslovi”. Nepotpune i neblagovoremene prijave se neće razmatrati. Kandidati koji ispunjavaju uslove oglasa podležu proveri znanja. Prijavom na oglas kandidat daje svoju saglasnost za obradu podataka o ličnosti u svrhe izbora za prijem u radni odnos. Podaci se ne mogu koristiti u druge svrhe. Podatke prikuplјa i podatke obrađuje Pravna služba Zavoda za biocide i medicinsku ekologiju. Kandidat koji bude izabran dužan je da dostavi dokaz o zdravstvenoj sposobnosti za rad na navedenim poslovima.

Skoro postavljeni poslovi ZAVOD ZA BIOCIDE I MEDICINSKU EKOLOGIJU

Pregledano: 544 puta