1

aplikant

Rukovodilac radne jedinice - remont Puno radno vreme

na Tatravagonka Bratstvo u Subotica (Poslato na 06-02-2023)

Kompanija Tatravagonka Bratstvo d.o.o. je kompanija sa istorijom dugom preko 130 godina. Proizvodni program se bazira na proizvodnji, popravci, reviziji i rekonstrukciji teretnih vagona. Posedujemo savremene mašine i uređaje potrebne za rad na vagonima, kao i potrebne sertifikate kvaliteta za rad koji zadovoljavaju većinu evropskih propisa. Zajedno sa stručno obučenim osobljem, spremni smo da odgovorimo visokim kvalitetom i pouzdanošću različitim zahtevima kupaca. Našem stručnom timu potreban je: Rkovodilac radne jedinice - remont

Opis posla:
-Organizuje, vodi i upravlja proizvodnim procesom, vrši koordinaciju i praćenje rada svih radnika u RJ; koordinira rad između odeljenja,
-Vrši izdavanje radnih naloga,
-Učestvuje pri izradi operativnih mesečnih planova, vodeći računa o kapacitetima pogona, ispravnosti opreme i mašina; ljudskim i mašinskim kapacitetima,
-Kontroliše doslednu primenu sistema kvaliteta ISO 9001:2008.
-Priprema i predlaže mere za ostvarenje plana proizvodnje, planira pripremu tehničke dokumentacije u cilju izvršenja planskih zadataka, kontrola izvršenja radnih zadataka programa razvoja i programa proizvodnje i podnošenje izveštaja direktoru sektora,
-Rukovodi i uspostavlja funkcionisanje sistema planiranja i upravljanja proizvodnjom, analizira proces proizvodnje, tehnologije i radi na njenom usavršavanju,
-Vrši nadzor i kontrolu kvaliteta izvršenih radova pre prijema radova od strane kontrole,
-Odgovoran je za odlaganje, klasifikaciju i evidentiranje sekundarnih sirovina i otpada nastalih u odeljenju za koji je zadužen,

Radne obaveze:
1.Da savesno i kvalitetno i u predviđenim rokovima obavlja poslove na koje je raspoređen,
2.Da postupa u skladu sa propisima i normama radne discipline,
3.Odgovoran je za savesno i blagovremeno izvršavanje radnih zadataka,
4.Za svoj rad odgovora direktoru sektora i direktoru preduzeća,
5.Zalaže se za očuvanje dobrog poslovnog uspeha društva,
6.Sarađuje sa direktorima / menadžerima radnih jedinica / sektora,
7.Da u obavljanju poslova primenjuje mere bezbednosti i zdravlja na radu i protivpožarne zaštite,
8.Koristi lična zaštitna sredstva koja mu pripadaju,
9.Primenjuje i radi po propisima i procedurama sistema kvaliteta,
10.Stalno se usavršava i učestvuje u obučavanju kolega u okviru organizacione jedinice.

Uslovi:
1.Školska sprema: IV – VII stepena mašinske ili druge struke potrebne za te poslove,
2.Radno iskustvo: minimum 3 godine na poslovima u struci i organizaciji rada procesa proizvodnje,
3.Posebni uslovi: poznavanje rada na računaru uz obavezno poznavanje odgovarajućih programa, aktivno znanje jednog stranog jezika (engleskog / nemačkog)

Nudimo:
- Sigurna i stimulativna primanja,
- Topli obrok,
- 13. platu,
- Putni Trošak
- Regres
- Sportske aktivnosti za zaposlene,
- Edukacije, kurseve i usavršavanja.

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za stalno usavršavanje, prijavite se na naš konkurs putem email adrese posao@tvbratstvo.rs ili na telefon 065/962-33-13.

Skoro postavljeni poslovi Tatravagonka Bratstvo

Pregledano: 278 puta