0

Aplikacija

Pomoćni radnici u proizvodnji Puno radno vreme

na Frigo Žika doo u Surčin (Poslato na 13-02-2023)

Proizvodnoj kompaniji ''Frigo Žika'' iz Rume, trideset godina tradicije u proizvodnji i prodaji rashladne i termotehničke opreme, zbog otvaranja novog proizvodnog pogona za proizvodnju i preradu stakla SAVABIEN potrebni su POMOĆNI RADNICI U PROIZVODNJI

Opis posla:
Pomoćni radnik/ca u proizvodnom pogonu na liniji za proizvodnju stakla: rezanje, bušenje, brušenje, kaljenje, izrada termostakla i emajliranje.

Profil kandidata:
SSS
Odgovorna, lojalna, vredna i kooperativna osoba orijentisana ka realizaciji rezultata

Uslovi:
Stalno zaposlenje
Redovna isplata zarade
Odgovarajuća obuka za rad na mašinama
Mogućnost napredovanja

Kandidati koji su zainteresovani i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na broj telefona 067/ 742 9212 ili svoju radnu biografiju/CV poslati na e-mail adresu: hr@frigozika.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Skoro postavljeni poslovi Frigo Žika doo

Pregledano: 262 puta