0

Aplikacija

Kuvar Puno radno vreme

na UR Mali podrum Niš u Niš (Poslato na 20-02-2023)

UR MALI PODRUM NIŠ

Niš-Medijana, Stevana Nemanje 14

Opis posla: priprema svih vrsta toplih i hladnih jela.

Uslovi rada i ostali uslovi:

srednji nivo kvalifikacije
poželjno je radno iskustvo na poslovima kuvara

Zainteresovani kandidati mogu otići lično, na adresu poslodavca, svakog radnog dana od 10 do 20 sati,

ili se javiti na kontakt telefon: 064/6625-702.

NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Podaci o poslu
Vremensko trajanje oglasa za posao:

20.02.2023. - 22.03.2023.
Vrsta rada:

Određeno
Broj radnika:

1
Mesto rada:

Niš;
Radno iskustvo:

Nije bitno
Stepen obrazovanja:

Srednja škola - III stepen (3 godina)
Obrazovanje:

Trgovina, ugostiteljstvo i turizam
Rad na računaru:

Jezik:

Napomena:

Skoro postavljeni poslovi UR Mali podrum Niš

Pregledano: 357 puta