0

Aplikacija

Prevodilac za kineski jezik/Translator for chinese language Puno radno vreme

na JINSHAN CONSTUCTION D.O.O BOR u Bor (Poslato na 23-02-2023)

Kompaniji JINSHAN CONSTRUCTION D.O.O. BOR potrebni su prevodioci za kineski jezik, za radna mesta u Boru i Majdanpeku.
Opis posla:

Pruža podršku zaposlenima iz Kine u komunikaciji sa domaćim osobljem, poslovnim partnerima, konsultantima i drugim spoljnim saradnicima;
Prisustvuje sastancima kineskog i domaćeg osoblja radi konsekutivnog prevođenja sa kineskog na srpski i obrnuto;
Prevodi u pisanom obliku poslovnu dokumentaciju, izveštaje, dopise i ostalu poslovnu korespodenciju sa kineskog na srpski i obrnuto;
Po potrebi, prevodi sa kineskog na engleski i obrnuto;
Garantuje tačnost i preciznost prevedenih sadržaja;
Stara se o konstantnom unapređenju kvaliteta prevodilačkih usluga i standardizaciji stručnih pojmova i termina;
Obavlja i druge aktivnosti u cilju unapređenja i olakšavanja poslovne komunikacije između kineskog i drugog osoblja;
Redovno izveštava neposredno nadređenog i odgovara za verodostojnost podataka;
Pridržava se etičkih principa profesije i deluje u skladu sa politikom i procedurama poslodavca;
Obavlja druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca;
Radi svoje lične sigurnosti i sigurnosti ostalih radnika, obavezno se pridržava propisanih mera bezbednosti i zdravlja na radu i protivpožarne zaštite.

Osnovni uslovi:

Odlično poznavanje kineskog jezika.

Skoro postavljeni poslovi JINSHAN CONSTUCTION D.O.O BOR

Pregledano: 536 puta