0

Aplikacija

Inženjer investicionog i tehničkog održavanja uređaja i opreme probni rad od 6 meseci Puno radno vreme

na FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA U ČAČKU UNIVERZITET U KRAGUJEVCU u Čačak (Poslato na 01-03-2023)

FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA U ČAČKU UNIVERZITET U KRAGUJEVCU
32000 Čačak, Svetog Save 65 tel. 032/302-789
Inženjer investicionog i tehničkog održavanja uređaja i opreme
probni rad od 6 meseci
USLOVI: opis poslova: organizuje rad i rukovodi tehničkom službom; vrši obilazak, snima i evidentira stanje postojećih objekata i instalacija tehničkih sistema i priprema predlog radova; obavlјa stručne poslove održavanja; organizuje i prati izvođenje radova i popravki na tekućem održavanju objekta; vodi grupu radnika sa kojom zajednički radi na upravlјanju, rukovanju ili održavanju tehničkih sistema; obavlјa kontrolu redovnog rada tehničkih sistema i kontrolu aktivnosti održavanja; priprema tehničke specifikacije za nabavke; organizuje i usmerava izradu tehničke dokumentacije; koordinira sve poslove u vezi protivpožarne zaštite, bezbednosti na radu, u skladu sa zakonom i opštim aktom; odgovoran je za pravilno i uredno izvršenje svih poslova iz delokruga tehničke službe; evidentira sve izvršene radove na objektima Fakulteta i o tome izveštava nadležne službe i rukovodioce na Fakultetu; obavlјa i sve druge poslove iz delokruga svoje stručne delatnosti koji su propisani Pravilnikom o organizaciji i sistematizaciji poslova na Fakultetu tehničkih nauka u Čačku. Uslovi: najmanje visoko obrazovanje na osnovnim studijama iz oblasti mašinstva ili elektrotehnike, u obimu od 180 ESPB, po propisu koji uređuje visoko obrazovanje počev od 10.9.2005. godine, odnosno na studijama u trajanju do tri godine, po propisu koji je uređivao visoko obrazovanje do 10.9.2005. godine. Ostali uslovi: poznavanje rada na računaru, najmanje 1 godine radnog iskustva u struci, vozačka dozvola B kategorije. Uz prijavu dostaviti: biografiju, izvod iz matične knjige rođenih, uverenje o državlјanstvu, uverenje da lice nije osuđivano, kao i uverenje da se protiv lica ne vodi krivični postupak, dokaz o ispunjavanju uslova konkursa u pogledu školske spreme-overenu fotokopiju diplome o odgovarajućoj stručnoj spremi, original ili overenu fotokopiju dokaza o radnom iskustvu u struci (potvrde, rešenja, ugovori, ili drugi akti kojima se dokazuje na kojim poslovima, sa kojom stručnom spremom i u kom vremenskom periodu je stečeno radno iskustvo), lekarsko uverenje kao dokaz o zdravstvenoj sposobnosti za poslove za koje zasniva radni odnos, kao i sve ostale dokaze od značaja za izbor kandidata. Kandidat prijavu može podneti lično u prostorijama Službe za opšte i pravne poslove Fakulteta, radnim danima u vremenskom periodu od 9-14 časova ili putem pošte na adresu: Fakultet tehničkih nauka u Čačku, Ul. Svetog Save br 65. 32000 Čačak. Rok za prijavu na konkurs je 8 dana od dana objavlјivanja konkursa. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati. Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor. Kandidati koji ne budu izabrani neće biti posebno obavešteni o rezultatima oglasa.

Skoro postavljeni poslovi FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA U ČAČKU UNIVERZITET U KRAGUJEVCU

Pregledano: 431 puta