1

aplikant

Higijeničar/ka Puno radno vreme

na Marera Cleaning u Bečej (Poslato na 06-03-2023)

Kompanija Marera Cleaning preko 20 godina uspešno pruža usluge higijenskog čišćenja i održavanja poslovnih, industrijskih i stambenih objekata. Marera Cleaning deo je Marera Property Management grupacije.

Usled povećanja obima posla u potrazi smo za izvršiocima na radnom mestu Higijeničar/ka.

Bečej

Opis posla:
• Obavlja poslove higijene - čišćenje, brisanje prašine, usisavanje, pranje i dezinfekcija

Uslovi koje nudimo:
• Stimulativna zarada
• Mogućnost angažovanja u punom i nepunom radnom vremenu
• Mogućnost dodatnih angažovanja i ostvarenja dodatne zarade

Zaintersovani kandidati mogu se prijaviti sms-om na 0638560562 navesti: ime i prezime, higijeničar/ka, Bečej.

Na ovaj konkurs mogu se prijaviti svi zainteresovani kandidati bez obzira na prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Slanjem prijave kandidat daje saglasnost da se njegovi lični podaci obrađuju u procesu selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Skoro postavljeni poslovi Marera Cleaning

Pregledano: 319 puta