0

Aplikacija

Agent prodaje u call centru Puno radno vreme

na Companywall u Beograd (Poslato na 20-03-2023)

Bonitetna kuća CompanyWall d.o.o. jedna je od najvećih poslovnih platformi za proveru finansijskih podataka, prepoznajemo potrebe tržišta i odgovaramo na njih u cilju maksimalnog poboljšanja poslovanja za sve privredne subjekte na teritoriji Srbije. Poslujemo na 6 evropskih tržišta - u Sloveniji, Hrvatskoj, Crnoj Gori, Bosni, Srbiji i Velikoj Britaniji sa tendencijom da poslovanje proširimo i na ostale balkanske zemlje.
Zbog stalnog razvoja kompanije potrebni su nam novi članovi tima na poziciji:
Agent prodaje u Call centru

Opis posla i zaduženja:
• Komunikacija sa novim i postojećim klijentima
• Prezentacija usluga bonitetne kuće CompanyWall i dogovor o saradnji
• Usvajanje novih znanja i veština
• Redovni treninzi i besplatne obuke za nove projekte

Očekujemo od vas:
• Poznavanje osnovnog rada na računaru
• Dobre pregovaračke sposobnosti i ambicioznost
• Minimum IV stepen stručne spreme
• Spremnost na rad u timu ali i samostalno odlučivanje

Nudimo vam:
• Fiksnu neto zaradu od 50.000-120.000rsd uz mogucnost bonusa
• Mogućnost napredovanja i usavršavanja tehnika prodaje uz sigurnost zarade
• Plaćen topli obrok
• Radno vreme 8-16h radnim danima
• Dinamično okruženje i timsku atmosferu
• Prijava od prvog dana
• Strucna obuka I podrska u nasem prodajnom centru
• Bonus dobrodoslice treceg meseca – 15.000rsd

Ukoliko smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, očekujemo Vašu prijavu!

Rok za prijave je do 05.04.2023.
Prijave slati na mail : branislava.todorovic@companywall.rs

Skoro postavljeni poslovi Companywall

Pregledano: 159 puta