7

Aplikacija

CNC operater Inostranstvo

na Adecco u Nemačka, Löffingen (Poslato na 28-03-2023)

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za svog klijenta, kompaniju među liderima u proizvodnji mašinskih delova, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za pozicije:

CNC operater
(Nemačka, Löffingen)

Uslovi rada:
Angažovanje na duže staze
Direktno zapošljavanje preko poslodavca
Poslodavac obezbeđuje uredne radne i boravišne dozvole
Poslodavac pomaže u pronalaženju smeštaja
Stimulativna zarada
Rad u dinamičnom okruženju
Rad u tri ili četiri smene

Potrebne kvalifikacije:
Srednja stručna sprema (poželjno tehničkog ili mašinskog usmerenja)
Prednost je posedovanje iskustva na CNC mašinama.
Poželjno poznavanje nemačkog, ruskog i/ili poljskog jezika
Vozačka dozvola (B kategorija)

Glavna zaduženja:
Korišćenje mernih instrumenata za proveru kvaliteta urađenih komada
Podešavanje parametara/korekcija na CNC mašinama za obradu metala
Primenjivanje SPC (Statistic Process Controll)
Doziranje i pripremanje sirovina i materijala
Briga za čisto i uredno radno okruženje

Profil kandidata:
Odgovornost i preciznost u radu
Kolegijalnost
Spremnost na smenski rad

Biće kontaktirani kandidati koji budu ušli u uži proces selekcije.

Skoro postavljeni poslovi Adecco

Pregledano: 560 puta