0

Aplikacija

Pomoćni radnik - čistačica Puno radno vreme

na NARODNA BIBLIOTEКA NOVI BEČEJ u Novi Bečej (Poslato na 29-03-2023)

NARODNA BIBLIOTEКA NOVI BEČEJ
23272 Novi Bečej, Žarka Zrenjanina 9
Pomoćni radnik - čistačica
Opis poslova: održava higijenu u prostorijama i sanitarnim čvorovima; održava čistoću dvorišta i iznosi smeće; prijavljuje sva oštećenja i kvarove na instalacijama i inventaru; prati stanje zaliha potrošnog materijala za potrebe održavanja čistoće; primenjuje mere protivpožarne zaštite i bezbednosti zdravlja na radu; donosi poštu i štampu. Pruža tehničku pomoć kod svih manifestacija koje organizuje Biblioteka, kako u Novom Bečeju, tako i u ograncima Biblioteke; obavlja i druge poslove koji po svojoj prirodi spadaju u delokrug rada ovog radnog mesta ili mu budu određeni od strane direktora.
USLOVI: 1. da je punoletan državljanin Republike Srbije; 2. da ima stečeno osnovno obrazovanje; 3. da ima najmanje jednu godinu radnog iskustva; 4. da nije pravnosnažno osuđivano na bezuslovnu kaznu zatvora od najmanje šest meseci; 5. da ranije nije prestajao radni odnos u državnom organu, odnosno organu autonomne pokrajine ili jedinice lokalne samouprave, zbog teže povrede dužnosti iz radnog odnosa. Stručne osposobljenosti, znanje i veštine koje se ocenjuju u izbornom postupku i načinu njihove provere: poznavanje poslova iz struke proveravaće se usmeno.
OSTALO: Rok za podnošenje prijava je 15 dana od dana oglašavanja u publikaciji „Poslovi“ Nacionalne službe za zapošljavanje i na oglasnoj tabli i internet prezentaciji opštine Novi Bečej. Lice koje je zaduženo za davanje obaveštenja: direktor Vladimir Davidović, tel. 023/771-331. Prijave se podnose na gore navedenu adresu. Dokazi koji se prilažu uz prijavu na konkurs: potpisana prijava sa biografijom i navodima o dosadašnjem radnom iskustvu, očitana lična karta, diploma o stručnoj spremi, isprave kojima se dokazuje radno iskustvo u struci (potvrda, rešenje i drugi akti iz kojih se vidi na kojim poslovima i sa kojom stručnom spremom je stečeno radno iskustvo), uverenje PU da nije pravnosnažno osuđivano na bezuslovnu kaznu zatvora od najmanje šest meseci. dan i vreme i kada će ce obaviti provera stručne osposobljenosti, znanja i veštine kandidata: Sa kandidatima čije su prijave blagovremene i potpune i koji ispunjavaju uslove za rad na oglašeno radno mesto, provera poznavanja poslova vršiće se nakon isteka roka za podnošenje prijava. O vremenu i mestu gde će se obaviti usmeni razgovor, će učesnici konkursa biti obavešteni na kontakte koje navedu u svojim prijavama.

Pregledano: 760 puta