0

Aplikacija

Savetnik u oblasti transporta Puno radno vreme

na NTS International u Beograd (Poslato na 19-04-2023)

NTS je regionalna kompanija koja se bavi razvojem informacionih rešenja u oblasti transporta i logistike. Od 2006. godine posluje na tržištima Slovenije, Srbije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Crne Gore i Albanije.

Radi širenja poslovanja, kompanija NTS INT doo traži studente za obavljanje poslova na radnom mestu: Savetnik u oblasti transporta

Opis poslova:
Prezentovanje NTS rešenja potencijalnim klijentima sa stanovišta logistike
Implementacija NTS rešenja kod klijenta sa stanovišta logistike
Pružanje podrške klijentima pri korišćenju NTS rešenja sa stanovišta logistike
Praćenje trendova i dostignuća u razvoju rešenja za podršku upravljanju u transportu i logistici
Od vas očekujemo:
Tačnost i odgovornost
Poznavanje rada na računaru i programa MS Office paketa (Excel, Word)
Pozitivan stav i komunikativnost
Nudimo:
Dinamičan rad sa profesionalnim izazovima u međunarodnoj kompaniji
Mogućnost stručnog obrazovanja i obuke
Priliku za lični razvoj i razvoj karijere
Ukoliko se pronalazite u oglasu i želite da postanete deo našeg tima, pošaljite nam Vaš CV.

Pregledano: 173 puta