1

aplikant

Osoba za tehničku podršku Puno radno vreme

na Companywall u Beograd (Poslato na 26-04-2023)

Bonitetna kuća CompanyWall d.o.o. jedna je od najvećih poslovnih platformi za proveru finansijskih podataka, prepoznajemo potrebe tržišta i odgovaramo na njih u cilju maksimalnog poboljšanja poslovanja za sve privredne subjekte na teritoriji Srbije. Poslujemo na 6 evropskih tržišta - u Sloveniji, Hrvatskoj, Crnoj Gori, Bosni, Srbiji i Velikoj Britaniji sa tendencijom da poslovanje proširimo i na ostale balkanske zemlje.

Zbog stalnog razvoja kompanije potrebni su nam novi članovi tima na poziciji:

OSOBA ZA TEHNIČKU PODRŠKU

Opis posla:
Radi se unos podataka firmi u bazu/ sistem, unose se firme i podaci klijenata.

Uslovi rada:
Potrebno je osnovno znanje rada na računaru.
Radi se od 08-16h radnim danima, vikend je slobodan.
Bonus od 3.000 - 5.000 din. zavisi od učinka.

Kandidati imaju plaćen obrok od strane firme, obuku, i odmah dobijaju prijavu.
Mogu konkurisati studenti i nezaposlena lica.

Prijave mozete slati na mail : branislava.todorovic@companywall.rs - uz naznaku da je tehnicka podrska.

Rok konkursa : 05.05.2023.

Skoro postavljeni poslovi Companywall

Pregledano: 463 puta