1

aplikant

WEB sajt administrator Puno radno vreme

na TRGOVINA MATEJIĆ DOO u Kruševac (Poslato na 09-05-2023)

WEB sajt administrator
Grad: Kruševac

Opis posla

-Održavanje sadržaja Web sajta, ubacivanje novih artikala, filtera- opisi, fotografije- i konstantno ažuriranje sajta;
-Ubacivanje tehničkih karakteristika, uputstva za upotrebu i ostalih relevantnih informacija i fajlova;
-Fotografisanje artikala- po potrebi;
-Koordinacija pratećim akcijama zarad ažuriranja websajta i društvenih mreža;
- Učešće u brending i rebrending projektima,
-Priprema, koordinacija i postavljanje različitih materijala i informacija na portalima;
-Svakodnevni monitoring i kontrola svih društvenim mrežama u okviru kompanije;
-Komunikacija sa pratiocima na našim društvenim mrežama;
-Administracija društvenih mreža kao marketinških prodajnih kanala (tweeter, facebook, instagram, you tube) ;
-Provera i praćenje stanja artikala-uklanjanje/prikrivanje artikala kojih u datom trenutku nema na lageru ili su rasprodati;
-Objavljivanje reklamnih banera, slajdera, na web sajtu;
-Izrada i slanje obaveštenja i flajera, najava o promenama cena i prispeću robe, akcijama...;
-Rad na razvoju internet marketinga;
-Vodi računa o aktivnostima promotivnih servisa;
-Izveštavanje o WEB analitici, analitici društvenih mreža.

Uslovi:
• Minimum VI stepen stručne spreme;
• Poznavanje engleskog jezika;
• Poznavanje rada sa IT mrežama;
• Napredno poznavanje rada na računaru (MS Windows, MS Office);
• Visok nivo organizovanosti i odgovornosti;
• Prethodno radno iskustvo u fotografisanju i obradi fotografija minimum godinu dana;
• Poznavanje osnova fotografije (ekspozicija, kadriranje, kontrast, refleksija) ;
• Poznavanje kompjuterskih programa za obradu fotografije (Photoshop, CorelDraw i sl.) ;
• Izražena brzina i kreativnost u domenu rada;
• Želja za učenjem i daljim usavršavanje;
• sposobnost da kandidat bude timski igrač, vešt u komunikaciji i pregovaranju; pouzdan, energičan,ambiciozan, uporan i snalažljiv.
Prednosti:
Radno iskustvo u administriranju web sajtova;

Nudimo:

Probni rad sa mogućnošću prijem u stalni radni odnos,
Redovna primanja,
Rad u stabilnoj firmi,
Rad u dinamičnom okruženju, dobre uslove rada, i pozitivnu radnu atmosferu
Mogućnost napredovanja.

Zainteresovani kandidati mogu slati prijave za zaposlenje na e-mail: c.natasa@matejic.rs

Skoro postavljeni poslovi TRGOVINA MATEJIĆ DOO

Pregledano: 1018 puta