0

Aplikacija

Veterinarski tehničar Puno radno vreme

na DELTA AGRAR DOO u Beograd (Poslato na 02-06-2023)

DELTA AGRAR DOO
11070 Novi Beograd, Vladimira Popovića 8a

Veterinarski tehničar
mesto rada Vladimirovac, opština Alibunar

Opis posla:
• učestvuje u procesu oplodnje stoke
• odgovoran je za pravilno rukovanje i održavanje objekata i opreme
• prati ispravnost stočne hrane
• učestvuje u obilasku i pregledu životinja
• sprovodi terapije i profilakse u dogovoru sa veterinarom

USLOVI: SSS (veterinarski tehničar), vozačka dozvola B kategorije, radno iskustvo nije neophodno, terenski rad, obezbeđen prevoz, obezbeđena ishrana. Konkurs je otvoren do 20.06.2023. Javiti se na telefon: 060/1441-436 Milica Rakičević.

Skoro postavljeni poslovi DELTA AGRAR DOO

Pregledano: 124 puta