0

Aplikacija

Praktikant u sektoru Ekologije, Resor Izgradnje Praksa

na Millennium Team u Niš (Poslato na 04-07-2023)

Millennium team doo

NAZIV POZICIJE: Praktikant u Resoru izgradnja i Sektoru ekologija – Projekat Čista Srbija BROJ MESTA: 4
LOKACIJA: Kučevo, Svrljig, Varvarin, Vranje
Opis posla /zaduženja: Učestvovanje u sledećim poslovima, u koordinaciji sa mentorom:

• Učestvuje u kontroli izvođenja radova prema tehničkoj dokumentaciji na osnovu koje je izdata dozvola za građenje, odnosno prema usvojenoj tehničkoj i projektnoj dokumentaciji za građenje;
• Trebuje materijal, mehanizaciju, opremu i alat potreban za pravilno i efikasno izvođenje radova;
• Učestvuje u aktivnostima sprovođenje mera higijensko-tehničke zaštite radnika, opreme i uređaja za rad;
• Učestvuje u organizaciji ekološke i PP zaštite objekata i okruženja u kome se radovi izvode;
• Učestvuje u kontroli kvaliteta i dinamike radova, utroška materijala i drugih utrošaka i izdataka;
• Uočava nedostatke i daje predloge mera za njihovo otklanjanje;
• Daje podatke za izradu situacija prema investitoru i podatke o izvedenim količinama za izradu situacija;
• Učestvuje u kontroli rada podizvođača/kooperanata, kako kvaliteta tako i dinamike i usklađuje ih sa sopstvenom operativom;
• Učestvuje u obračunu učinaka;
• Učestvuje u kontroli rukovanja i odlaganja mehanizacije, opreme i alata tokom izvođenja radova na gradilištu;
• Dosledno primenjuje usvojene Politike MS i sva dokumenta IMS koja se odnose na procese njegovog rada;
• Radi i druge poslove po nalogu Odgovornog izvođača radova i Tehničkog rukovodioca projekta;

Uslovi koje bi kandidat trebalo da ispunjava (struka,
stepen stručne spreme,
sposobnosti i sl.): Završne godine osnovnih studija

Način prijave:
Dokumentacija potrebna za prijavljivanje i gde biste želeli da Vam se dostavljaju prijave? Zainteresovani kandidati, koji ispunjavaju navedene uslove, mogu se prijaviti – poslati svoju radnu biografiju sa propratnim pismom na e-mail:
Adresa za prijave: posao@millenniumteam.rs

Rok za prijavu: 14.07.2023.
Dodatne informacije

*Građevinski fakultet – smer hidrotehnike

Trajanje – 3 meseca
Planiran početak – 17.07.2023.
Da li praksa podrazumeva mentorsku podršku – Da
Plata /honorar/novčana nadoknada – Novčana nadoknada

Kontakt osoba za komunikaciju u vezi oglašene pozicije
Ime i prezime, funkcija Nemanja Jovanović, Saradnik za ljudske resurse za regrutaciju i selekciju
Kontakt telefon 062/808-2255
El.pošta nemanja.jovanovic@millenniumteam.rs , milovan.markovic@millenniumteam.rs

Informacije o oglašavanju: Terenski rad – na projektu, gradilištu. Hidrotehnički radovi, fekalna kanalizacija

Skoro postavljeni poslovi Millennium Team

Pregledano: 500 puta