0

Aplikacija

Magacioner Puno radno vreme

na Guma-S doo Sombor u Sombor (Poslato na 29-09-2023)

Guma-S zapošljava magacionere:

Opis posla:
Organizacija procesa rada u skladištu
Istovar isporučenog materijala, označavanje i prihvatanje količine u magacin (knjiženje)
Kvantitativni prijem proizvoda iz proizvodnje (knjiženje u sistem)
Priprema isporuka na osnovu datih naloga
Vođenje svih evidencija u magacinu, zaliha materijala i proizvoda na magacinu (knjiženje)
Utovaranje proizvoda i transportovanje proizvoda prema potrebi (korišćenje viljuškara)
Briga za bezbedni rad i čistoću radnog mjesta i svih magacinskih-manipulativnih lokacija
Odgovornost za stanje proizvoda, materijala i ostalih elemenata (p.r. rezervni delovi) u magacinu
Priprema magacina za inventar i pomoć pri popisu
Sprovođenje svih ostalih poslova navedenih u važećim pravilniku kvaliteta
Obezbeđivanje FI-FO

Nudimo:
Rad u prvoj smeni, po potrebi i u drugoj
Siguran posao u kompaniji koja konstantno raste i koja ceni svoje zaposlene;
Razne vrste bonusa
Obezbeđujemo po zakonu:
Pored osnovne zarade isplaćujemo naknadu za prevoz, naknadu za topli obrok, regres

Očekujemo:
Timski rad, dobre organizacione sposobnosti, posvećenost poslu
IV stepen stručne spreme, poznavanje rada na računaru, vozačku dozvolu
Poželjno iskustvo u istom poslu

Zainteresovani mogu poslati CV mailom na dragana.dzebic@gumas.rs

Skoro postavljeni poslovi Guma-S doo Sombor

Pregledano: 814 puta