1

aplikant

Vozač E kategorije (m/ž) Inostranstvo

na Partners and Orka u Zapadna Evropa, zemlje Beneluksa (Poslato na 02-10-2023)

Partners & Orka d.o.o. agencija za zapošljavanje i ljudske resurse za potrebe svog renomiranog klijenta, firmu koja se bavi međunarodnim transportom iz Slovenije, potražuje radnike za poziciju VOZAČ E KATEGORIJE (m/ž).
Lokacija: Zapadna Evropa, zemlje Beneluksa
Opis posla:
• Međunarodni transport
• Vožnja cerade
• Dogovor sa poslodavcem oko vremena provedenog na putu, kao i oko povratka kući
Uslovi:
• Poželjan KOD 95 položen u zemljama EU
• Radno iskustvo od minimum 3 godine
• SSS - Saobraćajna dozvola
• Poznavanje engleskog jezika
Poslodavac obezbeđuje:
• Ugovor o radu na određeno vreme, sa tendencijom za stalno zaposlenje
• Izrada radnih dozvola za kandidate koji ne poseduju EU dokumenta
• Zdravlje, bezbednost i opremu za rad
• Zarada od 2 500 eur pa naviše
Napomena: Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavljanja.
Ukoliko ispunjavate uslove konkursa, prosledite prijavu na zaposlenje@partners-orka.co.rs ili kontaktirajte akreditovanog oglašivača +381600996243.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 577 puta