1

aplikant

Agent call centra Puno radno vreme

na Snaga Mladosti u Beograd (Poslato na 13-10-2023)

Firmi na Vračaru potrebni su agenti u call centru.

Opis posla:

Predstavljanje usluga i dogovaranje saradnje
Komunikacija sa novim i postojećim klijentima
Vođenje evidencije u CRM-u
Usvajanje novih veština i tehnika prodaje

Od tebe očekujemo da si:

komunikativna osoba
otvoren/a ka učenju i sticanju novih veština
Proaktivan/na, uporan/na i orijentisan/na ka rezultatima
poseduješ timski duh

Nudimo:

radno vreme od ponedeljka do petka, od 08h-16h
slobodni dani: vikend i državni praznici
zaradu od 60.000 do 120.000

Za više informacija pozvati 011/4250-522

064/6598-817

060/714-0002

064/6598-820

060/3541-582

Skoro postavljeni poslovi Snaga Mladosti

Pregledano: 220 puta