3

Aplikacija

magacioner Puno radno vreme

na Trgovina Matejic doo u Kruševac (Poslato na 01-11-2023)

Trgovina Matejić doo, Kruševac je kompanija koja se već 30 godina bavi uvozom i prodajom elektromaterijala i rasvete.

Usled širenja prodajne mreže raspisuje konkurs za radno mesto:

Magacinski radnik- magacioner u veleprodajnom magacinu

Ukoliko ste završili srednju školu imate iskustva u radu u magacinu, proaktivani ste, vredni, spremni da naučite nešto novo i napredujete u radu i karijeri, onda je za Vas naša pozicija: Magacinski radnik koja nudi primamljivu zaradu i odlične uslove rada.

Uslovi za prijavu:

Minimum srednji nivo kvalifikacije
Dobre organizacione sposobnosti
Da budete vredni, odgovorni, tačni i organizovani
Sposobnost dobrog funkcionisanja u timu
Odgovornost i preciznost u radu
Poželjno radno iskutsvo na istim ili sličnim poslovima

Zaduženja:

Odvajanje robe za isporuku prema unapred definisanim nalozima
Sortiranje i raspoređivanje- sortiranje robe na police
Održavanje magacinskog prostora i manipulativnog prostora van kruga skladišta.
Vođenje računa o dodeljenom magacionskom reonu
Utovar i istovar robe prilikom prijema i otpremanja robe
Lepljenje deklaracija
Učestvovanje u popisu robe
Ostala zaduženja po nalogu
Poštovanje procedura i poslovne politike firme
Ponašanje u skladu sa kompanijskim vrednostima: međusobno poštovanje i poverenje, integritet i lojalnost.

Nudimo:

Odlična plata sa stimulativnim mesečnim bonusima
Mogućnost napredovanja u platnom razredu sa srazmernim povećanjem plate
Probni rad sa mogućnošću prijema u stalni radni odnos
Redovna primanja,
Rad u stabilnoj firmi,
Rad u dinamičnom okruženju, dobre uslove rada i pozitivnu radnu atmosferu
Mogućnost napredovanja.

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju pošaljite CV-a na mejl adresu: c.natasa@matejic.rs

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Skoro postavljeni poslovi Trgovina Matejic doo

Pregledano: 546 puta