0

Aplikacija

Dispečer Puno radno vreme

na PRO M LOGISTIKA DOO VRBAS u Vrbas (Poslato na 10-01-2024)

Opis posla:

Organizacija prevoza rinfuze kiperima
Učestvuje u izradi redova vožnje u prevozu;
Vodi evidenciju I brigu o vozilima
Vodi evidenciju I brigu o vozačima
Prikuplja, analizira i prati podatke koji su bitni za obavljanje usluga u drumskom prevozu tereta i organizuje ekonomično i sigurno iskorišćavanje vozila;
Vodi dokumentaciju koja je potrebna pri obavljanju svih obaveza u prevozu tereta;
Vodi brigu o ekonomičnosti upotrebe i ispravnosti voznog parka;
Kontroliše poštovanja vremena utovara, ispravnosti pakovanja robe, higijene vozača i vozila;
Kodatno kontroliše i koordinira poslove zaduženja i razduženja vozača kao i operativno praćenje realizacije transportnih zadataka.
Uslovi:

IV,V,VI stepen stručne spreme, poženjno ali ne obavezno saobraćajna škola;
Poželjno prethodno iskustvo u oblasti transporta;
Obavezno poznavanje rada na računaru
Odlične komunikacione i organizacione veštine.
Nudimo Vam:

Rad u dinamičnom okruženju i mogućnost napredovanja;
Priliku za profesionalno usavršavanje;
Obuke prilagođene potrebama razvoja zaposlenih;
Beneficije koje kompanija pruža.
NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Podaci o poslu
Vremensko trajanje oglasa za posao:

10.01.2024. - 09.02.2024.
Vrsta rada:

Određeno
Broj radnika:

1
Mesto rada:

Vrbas;
Radno iskustvo:

Više od 6 meseci
Stepen obrazovanja:

Srednja škola - V stepen (5 godina)
Obrazovanje:

Saobraćaj
Rad na računaru:

Elektronsko poslovanje(Srednji) - Poželjno;
Jezik:

Napomena:

Prijave slati na mejl adresu: office@promlogistika.com ili se javiti na broj 063/474/391 ili 064/64/84/611

Pregledano: 211 puta