0

Aplikacija

FACILITY MENADŽER U LUKSUZNIM STAMBENIM KOMPLEKSIMA Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 28-03-2024)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta iz Beograda,
vrši zakup oglasnog prostora zbog povećanog obima posla i za sopstvene potrebe potražuje izvršioce posla na poziciji:

FACILITY MENADŽER U LUKSUZNIM STAMBENIM KOMPLEKSIMA

Lokacija rada:
Beograd na vodi (Hercegovačka 23)

1. Opis posla:

Planiranje i organizacija čišćenja:
1. Facility menadžer je odgovoran za planiranje rasporeda čišćenja zajedničkih prostora u stambenom kompleksu, kao što su hodnici, stubišta, dvorišta i spoljašnjeg održavanja plota. To uključuje određivanje učestalosti čišćenja i vrste potrebnih usluga.
2. Angažiranje čistača: Facility menadžer može biti zadužen za angažiranje i nadzor vanjskih čistačkih usluga ili unutarnjeg osoblja koje će obavljati čišćenje zajedničkih prostora. To može uključivati provjeru kvalifikacija, pružanje obuke i nadzor njihovog rada.
3. Praćenje standarda higijene: Osiguranje da se svi zajednički prostori održavaju prema odgovarajućim higijenskim standardima. To uključuje redovitu inspekciju prostora kako bi se identificirali potencijalni problemi ili nedostaci te poduzimanje odgovarajućih mjera za njihovo rješavanje.
4. Upravljanje otpadom: Osiguranje da se otpad pravilno odlaže i reciklira u skladu s lokalnim propisima. To može uključivati postavljanje kontejnera za smeće, organiziranje redovitog odvoza otpada te provođenje edukacije stanara o pravilnom odlaganju otpada.
5. Praćenje sigurnosti čišćenja: Osiguranje da se čišćenje provodi na siguran način kako bi se izbjegle ozljede ili štete. To može uključivati pravilnu upotrebu opreme za čišćenje, osiguranje prolaza i evakuacije tijekom čišćenja te identifikaciju i uklanjanje potencijalnih opasnosti.

2. Uslovi koji se nude kandidatu u smislu neto zarade, bonusa, benefita itd.
 Neto plata: početna plata 100.000 RSD
 Besplatan bazen
 Popusti u radnjama na teritoriji opštine Stari Grad
 Ulaznice za koncerte i kulturna dešavanja na teritoriji Beograda

3. Organizacija rada (smenski rad, prekovremeni rad):
Pet radnih dana
Radno vreme:
Prva smena od 07:00 - 15:00h sa pauzom od 30 minuta

4. Organizacija/pokrivanje troškova prevoza:
Pokriveni troškovi prevoza u vidu plaćene mesečne kartice za gradski prevoz

5. Period angažovanja (vrsta ugovora koja se nudi kandidatima):
Ugovor o radu za zaposlene sa ambicijom dugogodišnje saradnje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa
mogu aplicirati na broj: 060 099 62 43 ili
pustiti podatke na e-mail adresu zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktivan 30 dana od dana postavke oglasa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu za posao.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 60 puta