0

Aplikacija

Grafički dizajner Puno radno vreme

na FUNNELIST DOO PANČEVO u Pančevo (Poslato na 04-04-2024)

FUNNELIST DOO PANČEVO
26101 Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića 13 sprat: 3, broj stana: 10
e-mail: funnelistdoo@gmail.com
Grafički dizajner
Opis posla: razvoj i implementacija vizuelnog identiteta brendova, uklјučujući logotipe, boje, tipografiju i druge elemente; kreiranje dizajna za štampane i digitalne marketinške materijale; dizajniranje pakovanja i vizuelnih rešenja za proizvode klijenata; razvoj web dizajna i korisničkih interfejsa sa fokusom na UX/UI; saradnja sa marketing, korpirajting timom; rad na dizajnu proizvoda kako bi se osiguralo da dizajn odražava marketinške cilјeve; praćenje trendova u grafičkom dizajnu i primena najnovijih tehnika i tehnologija.
USLOVI: iskustvo rada na sličnim pozicijama; visoka stručnost u korišćenju Adobe
Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign) i Figma-e (poželјno); izražena kreativnost, inovativnost i sposobnost za generisanje originalnih ideja; odlične komunikacijske veštine i sposobnost rada u timu; sposobnost za rad na više projekata istovremeno; diploma iz oblasti grafičkog dizajna ili srodne discipline je prednost. Rok za prijavlјivanje 20.04.2024.

Pregledano: 259 puta