0

Aplikacija

Zidar tesar armirač betonirac m/ž Inostranstvo

na Partners and Orka u Zagreb, Republika Hrvatska (Poslato na 12-04-2024)

Partners&Orka, agencija za zapošljavanje i ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta građevinsku firmu iz Hrvatske, zbog povećanog obima posla potražuje veći broj radnika na poziciji:

Zidar tesar armirač betonirac m/ž

Lokacija rada: Zagreb i okolica, Istra
Potreban veći broj kandidata.

Opis posla:
Izvođenje građevinskih radova u izgradnji stambenih, višestambenih objekata montaža i demontaža oplata betoniranje i zidanje postavljanje i vezivanje armature održavanje reda i čistoće na gradilištu.

Od kandidata se očekuje poznavanje sledećeg:
- tesarski radovi - oplate
- ugradnja betona
- ugradnja armaturnog železa,
- zidanje

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
- SSS građevinskog smera
- Iskustvo u radu minimum 2 godine
- Vozačka dozvola B kategorije

Poslodavac obezbeđuje:
- Ugovor o radu na godinu dana-sa tendencijom na neodređeno vreme
- Početnu satnicu 7-9 eur zavisno od radnog iskustva
- Izrada radnih i boravišnih dozvola
- Smeštaj i prevoz do posla
- Mogućnost odlaska kući jednom mesečno, obezbeđen kombi prevoz
- Opremu za rad, bezbednost i zdravlje na radu

Napomena:
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na broj +381600996243 (telefon viber whatsapp) fiksni +381112683486 ili svoju radnu biografiju/CV mogu poslati na e-mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktuelan do popune.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 127 puta