0

Aplikacija

Web programer Inostranstvo

na Partners and Orka u Republika Hrvatska (Poslato na 12-04-2024)

Partners&Orka za svog partnera iz Hrvatske radi oglašavanje za poziciju:

WEB PROGRAMER
Lokacija rada: Hrvatska

Opis posla:

Dizajn i održavanje web stranica hotela, villa, rent-a-car preduzeća, dizajn promotivnih materijala

Poslodavac nudi:

Plata 1.000 e neto
Moguć rad od kuće
Izrada radne i boravišne dozvole
Bezbednost i zdravlje na radu
Redovnu zaradu

Za sve bliže informacije o poslu i uslovima rada možete dobiti pozivanjem na broj: +385 97 613 66 57

Slanjem svog CV-a možete se prijaviti na konkurs putem e-mail adrese: inter.opus1@gmail.com

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglašivač oglasne poruke Partners&Orka!

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 174 puta