0

Aplikacija

Vaspitač u vrtiću Puno radno vreme

na PREDSKOLSKA USTANOVA DVORISTANCE u Beograd (Poslato na 10-06-2024)

Postanite do našeg Tima!

Sjajna prilika za ambicioznog, dinamičnog i strastvenog vaspitača!

U sklopu naše Predšolske Ustanove ''Dvorištance'', otvaramo vrata za nove članove koji će se pridružiti našem timu na lokaciji Medaković, adresa Jovana Belića 12, Beograd. Postanite deo naše posvećene ekipe i pružite našim mališanima nezaboravno i kvalitetno obrazovanje u radosnom i podržavajućem okruženju!

Opis posla:

Planiranje i sprovođenje inspirativnih edukativnih aktivnosti u skladu s programom vrtića.
Posvećenost bezbednosti i zdravlju dece.
Rad na razvoju socijalnih, emocionalnih i kognitivnih veština kod dece.
Aktivna komunikacija s roditeljima o napretku i potrebama njihove dece.
Šta nudimo:

Besplatni obroci tokom radnog vremena.
Radno vreme od 7 sati dnevno.
Rad na lepom i prilagođenom prostoru kuće sa dvorištem
Kolegijalna atmosfera i podrška za svaku Vašu ideju.
Obuku i mentora za sve nove kolege sa malo ili bez ikakvog iskustva.
Očekivana plata od 80.000 – 100.000 RSD u zavisnosti od iskustva i obima posla.
Šta očekujemo od Vas:

Kolegijalnost na prvom mestu.
Diplomu vaspitača ili odgovarajuće obrazovanje.
Sposobnost za rad u timu i odlične komunikacijske veštine.
Strast prema radu s decom i sposobnost inspirisanja i motivisanja.
Poštovanje etičkih normi i standarda u radu s decom.

Pošaljite nam svoj CV i, po želji, motivaciono pismo na mejl adresu: dvoristance.mt@gmail.com

Pridružite se našem timu da zajedno pružimo deci nezaboravno iskustvo ali i kolektiv u kome svako želi da provede vreme.

Srećno i vidimo se!

NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Podaci o poslu
Vremensko trajanje oglasa za posao:

07.06.2024. - 07.07.2024.
Vrsta rada:

Neodređeno
Broj radnika:

10
Mesto rada:

Beograd-Zvezdara;
Radno iskustvo:

Nije bitno
Stepen obrazovanja:

Fakultet - VI2 stepen (3 godine)
Obrazovanje:

Vaspitanje i obrazovanje
Rad na računaru:

Jezik:

Napomena:

Skoro postavljeni poslovi PREDSKOLSKA USTANOVA DVORISTANCE

Pregledano: 43 puta