0

Aplikacija

Kuvar za pansion u hotelu sa 4* m/ž Inostranstvo

na Partners and Orka u Herceg-Novi, Crna Gora (Poslato na 05-07-2024)

Partners & Orka licencirana agencija za zapošljavanje i reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Crne Gore, hotel sa 4* koji se nalazi na samom šetalištu Pet Danica za svoje potrebe raspisuje konkurs za zapošljavanje radnika za radno mesto:

Kuvar za pansion u hotelu sa 4* m/ž

Lokacija rada: Herceg Novi, Crna Gora

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

SSS- ugostiteljska škola
• Iskustvo minimum 1 godina na poslovima kuvara
• Usmeren na zadovoljstvo gosta i prilagodljiv zahtevima od strane gosta
• Dobra komunikacija i interpersonalne veštine, odgovornost prema radu
• Iskustvo u radu sa mediteranskom kuhinjom

Opis posla:
• Pripremanje hladnih i toplih jela u restoranu
• Serviranje hrane i dekorisanje tanjira
• Briga o pravovremenom popunjavanju i pravilnom očuvanju zaliha hrane
• Briga o higijeni prostora, aparata i pribora, te namirnica u kuhinji i skladištu

Poslodavac obezbeđuje:
• Ugovor o radu na određeno vreme
• Radnu i boravišnu dozvolu
• Oprema, bezbednost i zdravlje na radu
• Zarada 1500 eura zavisno od radnog iskustva
• Obezbeđen smeštaj i ishrana o trošku poslodavca

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona +381 60 099 62 43 ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu: humanresources@partners-orka.co.rs

Prijave bez CV-a moguće popuniti na ovom linku http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/
Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas aktuelan do popune!

Usluge agencije za kandidate koji konkurišu su besplatne.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 81 puta