0

Aplikacija

Radnik na farmi svinja Puno radno vreme

na MISTRAL KOMERC DOO u Hrtkovci (Poslato na 09-07-2024)

Opis posla:

Tražimo motivisanog i odgovornog radnika za rad na farmi svinja. Radnik će biti odgovoran za svakodnevnu brigu o svinjama, hranjenje, čišćenje prostora i osiguravanje opšteg zdravlja i dobrobiti životinja. Ovo je odlična prilika za pojedinca koji voli raditi s životinjama i spreman je angažovati se na duži vremenski period.

Od kandidata se očekuje:

Iskustvo u radu na farmama ili sa svinjama je poželjno, ali nije neophodno
Sposobnost obavljanja fizički zahtevnog posla u različitim vremenskim uslovima.
Pouzdanost i disciplinovanost u obavljanju svakodnevnih zadataka.
Briga za dobrobit životinja i poštovanje higijenskih standarda.

Nudimo:

Stalni radni odnos uz mogućnost napredovanja i ličnog razvoja.
Priliku za učenje i usavršavanje u području uzgoja svinja.
Prijateljsko radno okruženje i podršku tima.

Radno vreme: Fleksibilno, prema potrebi farme.

Ako ste zainteresovani za ovu poziciju, molimo vas da pošaljete svoju biografiju/CV na e mail vladislav.visnjic@bimis.rs ili nas kontaktirate na +381648689991] radi dodatnih informacija.

Hvala vam na interesovanju za rad na našoj farmi svinja. Očekujemo vaše prijave!

Skoro postavljeni poslovi MISTRAL KOMERC DOO

Pregledano: 64 puta