1

aplikant

Higijeničar/higijeničarka Puno radno vreme

na Agencija za čišćenje ''Daniel Favorite-63'' u Niš (Poslato na 10-07-2024)

Agencija za čišćenje ''Daniel Favorite-63'' iz Niša, koja vrši usluge čišćenja u kompaniji ''Integrated Micro Electronic'' - IMI Niška Banja, traži higijeničara/ku za obavljanje poslova:

Zahtevi:

Potrebna je higijeničar/ka, zbog trenutne pozicije u timu.
Timski rad i kolegijalnost.
Odgovorna i vredna osoba.
Poželjno je radno iskustvo u sličnim poslovima, ali nije neophodno.

Uslovi rada:

Radno vreme u dve smene od 06h-14h i od 13:30 h - 21:30h , i dva ili tri dana vikenda u mesecu (u zavisnosti od rasporeda).
Mogućnost zaposlenja na neodredjeno vreme.
Redovna plata.
Prevoz i topli obrok.

Opis posla:

Održavanje higijene u kompaniji IMI (proizvodnja, magacin, administracija).
Sakupljanje i iznošenje industrijskog i komunalnog otpada.
Čišćenje podova mašinom.
I ostalo ako je potrebno na zahtev.

Zainteresovani kandidati mogu da pošalju CV poslodavcu putem imejla:

miljan-df.imi@hotmail.com

NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Podaci o poslu
Vremensko trajanje oglasa za posao:

10.07.2024. - 31.07.2024.
Vrsta rada:

Određeno
Broj radnika:

1
Mesto rada:

Niš;
Radno iskustvo:

Nije bitno
Stepen obrazovanja:

Osnovna škola
Obrazovanje:

Lične usluge
Rad na računaru:

Jezik:

Napomena:

Pregledano: 117 puta