0

Aplikacija

Osoba za vođenje domaćinstva Puno radno vreme

na Univerexport d.o.o. u Novi Sad (Poslato na 20-01-2016)

Univerexport d.o.o.

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine. U proteklih 25 godina stvoreno je prepoznatljivo ime. Univerexport je svoju delatnost razgranao kroz široku prodajnu mrežu i prodajne objekte koji su prepoznatljivi po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama. Usled proširenja obima posla nudimo Vam mogućnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

Osoba za vođenje domaćinstva – Novi Sad –

Opšti uslovi:
Srednja stručna sprema
Poželjno iskustvo na istim poslovima

Opis posla:
Obavljanje standardnih kućnih poslova
Održavanje higijene u stambenom prostoru
Priprema obroka

Potrebne kvalifikacije:
Odgovorna i pouzdana osoba
Pedantna i vredna

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo velikog tima i ostvarite svoja poslovna očekivanja, prijavite se popunjavanjem on-line formular sa obaveznom naznakom radnog mesta Vođenje domaćinstva 236.

Vašu prijavu možete poslati najkasnije do 04.02.2016.

SAMO ONI KANDIDATI KOJI UĐU U UŽI IZBOR NA OSNOVU BIOGRAFSKIH PODATAKA BIĆE POZVANI NA RAZGOVOR!

Link za prijavu

Skoro postavljeni poslovi Univerexport d.o.o.

Pregledano: 1018 puta