4

Aplikacija

Komercijalista Puno radno vreme

na Inberg d.o.o. u Kraljevo (Poslato na 15-04-2016)

Inberg d.o.o.

Kompanije Inberg se bavi proizvodima za ishranu životinja od 1998. Godine. Svoje principe poslovanja smo zasnovali po uzoru na vodeće svetske kompanije u proizvodnji hrane za životinje. Posedujemo sopstveni proizvodni pogon sa potpuno automatizovanim linijama za proizvodnju proizvoda za ishranu životinja. Prepoznatljivi smo po svom jedinstvenom savetodavnom servisu koji naša stručna služba nudi na farmama širom Srbije. Zbog većeg kvaliteta usluge koji želimo da pružimo našim kupcima našem timu su potrebni:

Komercijalista
Mesto zaposlenja: Kraljevo

Osobine kandidata i zaduženja:

Ambiciozni, kreativni i željni uspeha su dobrodošli u naš tim
Vaš posao je održavanje kontakata, razvoj saradnje sa postojećim kupcima i pronalaženje novih

Potrebni uslovi:

Srednja, viša stručna sprema poljoprivrednog (stočarstvo) ili ekonomskog smera
Vozačka dozvola B kategorije
Iskustvo u prodaji i komercijalnim poslovima (prednost)
Timska orijentacija i sposobnost preuzimanja inicijative
Dobro poznavanje rada na računaru
Veštine prezentacije, pregovaranja i prodaje

CV poslati sa naznakom za koju poziciju i teritoriju konkurišete najkasnije do 27.04.2016.

Skoro postavljeni poslovi Inberg d.o.o.

Pregledano: 1227 puta
Preporuči prijatelji