85

Aplikacija

Administrativni radnik/ca Puno radno vreme

na Engel d.o.o. u Beograd (Poslato na 26-05-2016)

Engel d.o.o.

Raspisuje konkurs za radno mesto

Administrativni radnik/ca

Opšti uslovi:

Srednja, viša ili visoka stručna sprema
Napredno poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet explorer) (poželjno)
Znanje engleskog jezika (poželjno, ali ne i obavezno)
Poželjno iskustvo u oblasti računovodstva
Poželjno poznavanje elektronskog bankarstva

Opis posla:

Opšti administrativni poslovi
Priprema dokumenata i materijala neophodnih za rad rukovodioca i knjigovodstva
Aktivno učestvovanje u pripremi raznih dokumenata i izveštaja
Knjiženje ulaznih i izlaznih faktura
Asistiranje kod finansijskih i administrativnih poslova
Primanje i otpremanje dokumenata i pošte
Komunikacija sa komintentima

Prednosti:

Iskustvo u oblasti administrativnih poslova
Vozačka dozvola

Željeni profil:

Sposobnost logičkog razmišljanja i zaključivanja
Sistematičnost i pouzdanost
Komunikativnost, lakoća u izražavanju
Spremnost za timski rad kao i stalno usavršavanje
Doslednost i inicijativnost
Odgovornost
Izražena radna etika
Aktivni pristup radu

Šta nudimo:

Rad u dinamičnom okruženju u preduzeću koje se nalazi u uzlaznoj fazi razvoja
Stručno usavršavanje
Napredovanje u poslu bez ograničenja

Vaš CV na srpskom sa fotografijom pošaljite elektronski, sa obaveznom naznakom radnog mesta.

Kandidati koji ne ispunjavaju uslove neće biti kontaktirani.

Rok za prijavu 25.06.2016.

Skoro postavljeni poslovi Engel d.o.o.

Pregledano: 1989 puta