0

Aplikacija

Magacinski radnik Puno radno vreme

na Mercator-S d.o.o. u Beograd, Novi Banovci, Novi Sad, Subotica (Poslato na 11-07-2016)

Mercator-S d.o.o.

Mercator-S, d.o.o. Novi Sad je najveći i najuspešniji trgovinski lanac u jugoistočnoj Evropi, koji se odlučno širi na srpskom tržištu, sa snažnom strateškom razvojnom orijentacijom, prepoznatljivom korporativnom kulturom, visokim stepenom osećanja pripadnosti i zadovoljstva zaposlenih, društvenom odgovornošću i brigom za budućnost.

Ukoliko i Vi želite da budete deo uspešnog tima Mercator-S u Beogradu, Novim Banovcima, Novom Sadu i Subotici pruža Vam se mogućnost da to i postanete na radnom mestu:

MAGACINSKI RADNIK

Nudimo Vam:

mogućnost da ostvarite karijeru u najperspektivnijoj kompaniji u oblasti retail-a
rad u jednoj od najbrže rastućih kompanija
stalnu obuku i usavršavanje
pozitivnu radnu atmosferu i okruženje

Opis posla:

istovara i utovara robu
slaže robu u magacinu
čisti i pere magacin
kontroliše odvajanje otpada prema vrsti i odlaganje smeća
odgovora za ispravnost robe i čistoću magacina

Uslovi za kandidate:

minimum III stepen stručne spreme
poželjno iskustvo u prijemu robe u magacinu
Ukoliko želite da postanete deo kompanije Mercator S, možete popuniti prijavu za posao klikom na sledeći link: https://isk.omega.rs/v3/idea/ ili pozivom na besplatni broj 0800/104-105.

Biće kontaktirani samo kandidati koji na osnovu pregleda biografija uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 26.07.2016.

Skoro postavljeni poslovi Mercator-S d.o.o.

Pregledano: 769 puta