2

Aplikacija

Prodavac auto delova Puno radno vreme

na Euro07 d.o.o. u Novi Pazar (Poslato na 11-08-2016)

Pozicija: PRODAVAC AUTO-DELOVA

Novi Pazar

Opis posla:
Obezbeđivanje pravovremene i kvalitetne usluge u cilju dostizanja visokih rezultata prodaje
• Neposredan rad sa maloprodajnim i veleprodajnim kupcima
• Prijem i realizacija porudžbina, kao i obrada online zahteva
• Aktivno poznavanje karakteristika proizvoda i brendova, uz efikasnu upotrebu kataloga
• Unapređenje akcijske prodaje i rad na promociji brendova kompanije
• Stručno-tehnička podrška kupcima pri odabiru odgovarajućeg artikla ili traženje adekvatne zamene za traženi deo
• Administriranje prodajne dokumentacije

Uslovi za kandidata:
• Najmanje srednja stručna sprema poželjno tehničkog profila (saobraćajna, mašinska struka ili slično)
• Poželjno radno iskustvo u prodaji (2 - 3 godine)
• Poznavanje konstrukcije i principa rada motornih vozila
• Poznavanje rada na računaru (MS Office)

Profil kandidata:
• Orijentisanost na kupca
• Visoko razvijene prodajne veštine, kao i timski duh
• Usmerenost ka postignuću i težnja ka najvišim rezultatima
• Spremnost za kontinuirano usavršavanje u branši auto-delova
• Spremnost za obavljanje više poslova istovremeno

Najboljem kandidatu nudimo:
• Stimulativnu zaradu uz mogućnost bonusa
• Priliku za profesionalnim razvojem i unapređenjem u skladu sa rezultatima
• Rad u dinamičnom okruženju u perspektivnoj kompaniji

Način prijave:
CV poslati na i-mejl adresu konkursi@euro07.rs
Sve prijave koje budu pristigle biće jednako tretirane. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani.

Skoro postavljeni poslovi Euro07 d.o.o.

Pregledano: 548 puta