29

Aplikacija

Ekonomista (finansije i bankarstvo) Puno radno vreme

na Zoppas Industries Serb d.o.o u Kikinda (Poslato na 24-10-2016)

OPIS POSLA:
 unosi u računovodstvu fakture od domaćih dobavljača, proveravajući svaki put ako su zakonski skladne i sadržavaju sve potrebne dokumentovane dokaze, plus unosi dokaze u poseban registar
 unosi dnevno fakture od klienata,hronološki u računovodstvu. Kada unosi fakture, će sarađivati sa centralnim magacinom ili sa odgovornim licem za upravljanje osnovnih sredstava i predmeta inventara za preuzimanje upravljanja podataka iz njihove evidencije;
 izradi izjavu u vezi obaveza plaćanja u fondu zdravstvenog osiguranjea;
 priprema dokumente o PDV-u faktura za uvoz i proverava usklađenost između iznosa evidentiranih u rashodnom računu PDV-a , probni bilans i iznose iz obračunate situacije;
 vodi mesečne i godišnje registre
 unosi u računodovstvu iskaze iz banke u dinarima i u valuti .

USLOVI :
 radno iskustvo minimalno 3 godine;
 odlicno poznavanje rada na racunaru
 rad u SAP-u
 Ekonomski fakultet, smer, finansije i bankarstvo
 Dobro poznavanje engleskog i/ ili rumunskog jezika
 Poznavanje zakona o radu (ispalte i procedure placenja ) u Srbiji
 Sposobnosti organizacije i planifikacije
 Istrajnost i preciznoost
 Rad u ekipi
 Dinamicna osoba, odgovorna, komunikaivna

NUDIMO:
 u zavisnoti od ucinka, postoji mogucnost novcane nagrade
 sansa razvijanja na profesionalom planu u nasoj kompaniji koja je u razvoju
 radno okruzenje pogodno za uspesan i efikasan rad

Skoro postavljeni poslovi Zoppas Industries Serb d.o.o

Pregledano: 1466 puta