13

Aplikacija

RUKOVODILAC PROJEKTA Puno radno vreme

na Zoppas Industries Serb d.o.o u Kikinda (Poslato na 24-10-2016)

OPIS POSLA:
 Uspostavlja planove projekta u celosti i prezentuje (predstavlja) ga klijentima ZIS, pregovara sa klijentom rok projekta ( budzet, prihode, uslove, odgovornosti
 Izdvaja (obezbedjuje) ljudske i materijalne resurse za pocetak projekta ( zaposlene, aparaturu, primarne materijale itd)
 Obezbedjuje potrebnu dokumentaciju za svakog ko ucestvuje u projektu
 Saradjuje sa drzavnim ustanovama radi dobijanja odredjenih ovlascenja koja su potrebna za rad
 Razradjuje i sprovodi sisteme za pracenje i proveravanje
 Prati i kontrolise tok projekta iz svih ugova ( finansijski, kalitativni, kao i postovanje rokova)
 izvestava klijente, o toku odvijanja radova projekta
 podrzava i ohrabljuje ucesnike prjekta kako bi svoje duzosti obavljali u u roku po trazenim standardima
 pronalazi resenja i resava probleme koje mogu nastati nepredvidjeno. Kao i ponovo planiranje projekta i pregovaranje sa klijentima o eventualnim promenama
 proverava tok projekta u fazama testiranja i uvodi promene ukoliko je to neophpdno

USLOVI:
 visoko obrazovanje u obasti projektovanja ili slicnim oblastima
 minimalno 3 godine iskustva u istoj ili slicnoj oblasti
 poznavanje rada na racunaru, posebno Projekt Management
 odlicno poznavanje engleskog jezika
 poznavanje administrativnog i finansijskog rada
 sposobnosti uspostavljanje komunikacije
 rad u ekipi
 rad pod vremenskim pritiskom
 distributivna paznja
 organizovanost
 analiticko razmisljanje

NUDIMO:
 u zavisnoti od ucinka, postoji mogucnost novcane nagrade
 sansa razvijanja na profesionalom planu u nasoj kompaniji koja je u razvoju
 radno okruzenje pogodno za uspesan i efikasan rad

Skoro postavljeni poslovi Zoppas Industries Serb d.o.o

Pregledano: 1182 puta