0

Aplikacija

Administrativni radnik Puno radno vreme

na Zoppas Industries Serb d.o.o u Kikinda (Poslato na 25-10-2016)

OPIS POSLA:
 Priprema potrebnu dokumentaciju, shodno zakonu koje su potrebne prilikom zaposljavanja, raskidanja ugovora,
 popunjava i azurira bazu podatataka zaposlenih
 priprema , shodno zakonu ugovore za rad, sporazumne raskide ugovora
 azurira i primrema radne sate na mesecnom nivou za obracunavanja plate
 proverava i evidentira prekovremeni rad
 prikuplja, proverava i arhivir doznake boovanja
 evidentira bolovanja, goodisnje odmore, proverava radne sate, prekovremeni rad za svaki sektor  poseno
 priprema izvestaje HR
 azurira sistem za naknade i beneficije

USLOVI:
 Poznavanje zakona o radu u Srbij
 Rad na racunaru
 Engleski i- ili znaje rumunskog jezika
 Sposobnost organizovanja i planiranja
 Istrajnost i preciznoost
 Rad u ekip
 Organizovana, odgovorna, inicijativna i komunikativna osoba

NUDIMO:
 u zavisnoti od ucinka, postoji mogucnost novcane nagrade
 sansa razvijanja na profesionalom planu u nasoj kompaniji koja je u razvoju
 radno okruzenje pogodno za uspesan i efikasan rad

Skoro postavljeni poslovi Zoppas Industries Serb d.o.o

Pregledano: 6753 puta