29

Aplikacija

Referent nabavke Puno radno vreme

na Zoppas Industries Serb d.o.o u Kikinda (Poslato na 25-10-2016)

Opis posla:
- Upravlja nabavkama za potrosni materijal, industrijske masine, delova masina, ( trazi dobavljaca, dobija ponude od istih, sklapa ugovore sa njima, shodno zakonu, porucuje i prati potrosnju);
- Pruza podrsku internim klijentima o nabavki materijala i procesa nabavki u celini;
- Obezbedjuje potrebnu kolicinu rezervnih delova potrebnu za proizvodnju ;
- ucestvuje u pregovorima sklapanja okvirnih ugovora, priprema ugovore i saglasnosti o poverljivosti - pregovara o kvantitativnim popustima cena, dok kvalitet raste
- odrzava stalan kontakt sa dobavljacima kako bi potrebni materijal uvek stizao na vreme

Uslovi :
- Ekonomski ili tehnicki fakultet;
- Minimalno 3 godine iskustva na istom/slicnom radnom mestu;
- Komunikativna osoba, orijentisana ka odlicnom rezultatima, sposobnost koncentracije u stresnim situacijama;
- Odlicno poznavanje engleskog, rumunskog, italijanskog jezika.

Nudimo:
NUDIMO:
 u zavisnoti od ucinka, postoji mogucnost novcane nagrade
 sansa razvijanja na profesionalom planu u nasoj kompaniji koja je u razvoju
 radno okruzenje pogodno za uspesan i efikasan rad

Skoro postavljeni poslovi Zoppas Industries Serb d.o.o

Pregledano: 2016 puta