0

Aplikacija

Internet Marketing Saradnik Puno radno vreme

na VitaSoft u Kraljevo (Poslato na 07-12-2016)

VITASOFT je kompanija koja od 2006 godine pruza IT usluge integracije serverskih sistema I daljinske podrske, kao I usluge web i internet marketinga klijentima iz Amerike. VITASOFT blisko saradjuje kao partner sa Microsoft, Dell, Cisco, Google, Facebook I drugim liderima u IT industriji. “VITASOFT” - Kraljevo, raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Internet Marketing Saradnik
Kraljevo

Uslovi:
Visoka strucna sprema (prednost Marketing)
Odlično znanje engleskog jezika (govor, pisanje I citanje)
Pozeljno 1+ godine iskustva na poslovima povezanim sa marketingom, pozeljno u IT sektoru
Rad na racunaru (Word, Excel, Internet, Microsoft Outlook, Office 365)
Uredan, disciplinovan I ažuran pristup podacima
Timski orijentisan sa jasnom komunikacijom
Volite socijalne medije I aktivno ih koristite na racunaru I telefonu
Poznavanje socijalnih mreza (instagram, facebook, twitter, snapchat, pinterest...itd)
Koriscenje naprednih modula na socijalnim mrezama (instagram story, facebook live, notifikacije, insights...itd)
Volite da ucite I citate
Orijentisani ste rezultatima

Opis posla:
Inicijalni trening upoznavanja sa svim tehnologijama I platformama (placen trening uz Ugovor o Radu)
Rad na odrzavanju I administraciji interno razvijene platforme (websajta) I pruzanja podrske putem email-a, online chat-a I telefona posetiocima iz Amerike
Istrazivanje I priprema sadrzaja za postove za socijalne mreze
Izrada I dizajn postova za socijalne mreze
Postovanje na socijalnim mrezama
Analiza konverzije na socijalnim mrezama
Ucestvovanje u komentarisanju/diskusiji I privlacenju novih posetilaca na klijentskim socijalnim nalozima
Kreiranje strategija ukrstanjem sadrzaja izmedju socijalnih mreza
Rad na kreiranju I realizaciji ciljeva kompanije
Ucestvovanje u izradi planova za razvoj
Uredna izrada gore pomenutih procedura, procesa, analiza, planova I strategija I azurno vodjenje istih
Inovativni pristup uz istrazivanje najnovijih tehnologija koje mogu poboljsati procese I ubrzati razvoj
Radno vreme od 17h-1h

Beneficije:
Mogućnost da ostvarite karijeru u perspektivnoj kompaniji
Rad u kompaniji koja se 10 godina bavi IT-jem I internet marketingom
Izazovi I konstantno usavrsavanje
Placena online video biblioteka
Plan karijere
Pozitivna radna atmosfera I okruzenje
Koriscenje najnovijih tehnologija
Timski duh
Poslovna biblioteka
Soba za relaksaciju (Kablovska televizija I PS4)
Osvezenje (kafa, espreso, topli napici I sokovi)
Poslovni laptop sa minimum i5/i7 (quad-core) I SSD-om
Centralna lokacija sa pogledom na reku
Mogućnost placenog smestaja ako zadovoljavate uslove I niste iz Kraljeva

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, posaljite CV kao I motivaciono pismo na hr@vitasoft.rs

Skoro postavljeni poslovi VitaSoft

Pregledano: 638 puta