0

Aplikacija

Inženjer projekt koordinator Puno radno vreme

na REGIONALNA RAZVOJNA AGENCIJA SANDžAKA - SEDA u Novi Pazar (Poslato na 14-12-2016)

Inženjer projekt koordinator

Oglas važi od: 14.12.2016.

REGIONALNA RAZVOJNA AGENCIJA
SANDžAKA - SEDA
36300 Novi Pazar, 7. juli bb
tel. 020/332-700

na određeno vreme od 6 meseci, sa mogućnošću produžetka, zbog povećanog obima posla

Opis poslova:
angažman u sektorima: istraživanje i razvoj, inženjerstvo, građevina, održavanje, kvalitet, organizacija i progres. Glavne odgovornosti: učešće na projektima u okviru inženjerstva (učešće u multidisciplinarnim projektima), izrada idejnih projekata, glavnih projekata, predmera i predračuna građevinskih i drugih radova, praćenje i kontrola izvođenja radova u okviru projekta, projektnih aktivnosti i slično, priprema izveštaja, analiza i studija rukovodstvu, ostalo u skladu sa nalogom direktora.

USLOVI:
fakultetska diploma ili master u oblasti građevine, arhitekture, mašinstva, elektrike i elektronike, organizacionih nauka i sl.; minimum godinu dana radnog iskustva; poznavanje rada u CAD-u i sličnim programima i softerskim rešenjima; obavezno poznavanje engleskog jezika; komunikacione veštine, pregovaračke veštine; vozačko iskustvo, čist vozački dosije; timski rad, tačnost, inicijativnost i preuzimanje odgovornosti; poželjno poznavanje drugih stranih jezika. Potrebna dokumentacije: kopija diplome, CV i motivaciono pismo, kopija lične karte, kopija radne knjižice. Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja u publikaciji “Poslovi“. Kandidati koji budu ušli u uži izbor će biti pozvani na intervju koji će se održati 28. decembra 2016. godine. Na osnovu konačne odluke komisije, najboljem kandidatu će biti ponuđen ugovor. Podstičemo i kandidate ženskog pola da se prijave na konkurs za radno mesto.

Pregledano: 143 puta
Preporuči prijatelji