1

aplikant

Glavni kuvar Inostranstvo

na 7 Hills u Perast, Crna Gora (Poslato na 15-12-2016)

Kompanija “7 Hills” specijalizovana za pružanje ugostiteljskih usluga, uskoro otvara objekat u Perastu i oglašava potrebu za radnim mjestom:

Glavni Kuvar // Chef

Opis posla:
• Pripremanje i kuvanje različitih jela;
• Kontrolisanje prihoda i troškova uz obezbjeđivanje najvišeg nivoa usluge;
• Redovno kontrolisanje inventara i učestvovanje u procesu popisivanja robe;

Uslovi:
• Obavezno prethodno iskustvo na istim poslovima;
• Obavezno poznavanje engleskog jezika;
• Tačnost, pouzdanost, profesionalnost i kreativnost u radu

Nudimo:
• Rad u prijatnom okruženju i timu profesionalaca
• Dobre uslove rada
• Pozitivnu radnu atmosferu

Biografiju sa podacima slati na:
info@sevenhills.me

Za sve dodatne informacije obratite se na tel: +382 68 322 808

Pregledano: 583 puta